Тијанџин OTS Клапан Производство Co, Ltd

за нас

Тијанџин OTS Клапан Производство копродукции, Ltd е специјализирана за производство enterprise.We биле во областа на вентилот за повеќе од дваесет години и ние сме фокусирајќи се на високо класа квалитет, навремена испорака, задоволни по продажбата услуги.
Пеперутка вентилите, проверете вентил, портата вентил, гумени заеднички, Y филтри се моите главни производи, кои се широко usded за водоснабдување и канализација, електрична енергија, бензин хемиската индустрија, машини etc.Larege вклучувајќи ги и 40 комплети на тестирање на опрема се увезени од странство се добри поддршка на инспекции на вентилот here.20 инженери и technians може да cutstomers најде најдобрите решенија за вашиот бизнис вентил.WhatsApp Онлајн Chat!