Tianjin OTS Valve Manufacturing Co., Ltd.

Rreth nesh

Tianjin OTS Valve Manufacturing Co, Ltd, është një enterprise.We prodhimit të specializuar kanë qenë në fushë valvulave për më shumë se njëzet vjet dhe ne jemi duke u përqëndruar në cilësi të lartë të klasës, ofrimit të përpiktë, të kënaqur pas shërbimeve të shitur.
Valvula flutur, valvula kontrolloni, valvula porta, të përbashkët gome, Y strainers janë produktet e mia kryesore të cilat janë usded gjerësisht në furnizimin me ujë dhe kullimit, të energjisë elektrike, industria kimike benzine, makina etc.Larege përfshirë 40 grupe të pajisjeve të testimit të performancës ne të importuara nga jashtë janë mbështetje e mirë për të inspektimeve valvulave here.20 inxhinierë dhe technians mund të ndihmojnë cutstomers gjejnë zgjidhjet më të mira për biznesin tuaj valvul.WhatsApp Online Chat!